До недавнього часу в популярному рейтингу від The World Economic Fumor (Швейцарія) по якості доріг наша країна займала 137-е місце із 144-ох існуючих! В даному випадку взагалі був приємним лише факт присутності України в переліку країн європейської спільноти. Більше радіти було нічому…  

Так, безсумнівно, маємо те, що маємо: питання доріг у нас є надзвичайно актуальним. І хоча в останні роки Україна посилено рухається у напрямку покращення якості доріг, результати, на жаль, поки не вражають. 

Концесійні траси в Україні – вирішення «болючого» питання 

Зрозуміло одне: змінити ситуацію на краще зможе тільки будівництво платних концесійних трас, про які в Україні говорять ще від початку її незалежності. Для початку внесемо ясність: концесійна траса – це дорога, яку з нуля побудовано за рахунок приватного інвестора. Зрозуміло, що вона буде в рази якіснішою, коротшою, швидкісною та, що являється ключовим моментом, оплачуваною. Задоволення не буває безкоштовними, хіба не так? При цьому, має дотримуватись одне важливе правило: платна траса завжди повинна мати безплатну альтернативу.    

Повний вперед: перші два проекти запущені в політ!

У міністерстві інфраструктури України переконані, що у нас мало направлень, які стануть вигідними для інвестора. И все ж, усупереч прогнозуванню, в 2021 році «Укравтодор» розглянув і вже схвалив два варіанти концесійних доріг. Отож, у якому напрямку будемо рухатися швидше?

Краковець-Львів-Броди-Рівне – можливий варіант першої траси.

Стрій-Мукачево – другий варіант концесійної дороги в Україні. 

Дані траси – дійсно важливі, на сьогоднішній день – достатньо перезавантаженні, і розширити їх за рахунок збільшення кількості смуг – неможливо. Тому будівництво нових доріг – оптимальний вихід із даної ситуації. По даних варіантах вже готується ТЕО. Результати будуть озвучені до закінчення цього року. Про остаточну вартість пересування новими дорогами говорити ще завчасно. Раніше планувалося, що тарифи для транспорту вагою до 3,5 т не повинні становити понад 0,73 грн./км. Скільки ж це буде коштувати  в кінцевому варіанті – покаже час. Так що, країна – в очікуванні…