Оренда авто подобово в Києві

Компанія «RentDrive» на ринку оренди автомобілів працює більше 10-ти років. Ринок оренди подобово – це, в першу чергу, ринок послуг. А сучасний світ переважно вимагає послуг високого рівня, інакше будь-яка справа приречена на провал.

Що ж включає в себе поняття якісних послуг у сфері «оренда автомобілів подобово»?

«РентДрайв»: виключно якісний сервіс подобового прокату!

Зрозуміти, що таке надійний прокат автомобілів, зовсім нескладно –  для цього цілком достатньо просто звернутися у нашу компанію. І ви точно дізнаєтесь, що значить – високоякісний сервіс, професійний супровід і оперативне обслуговування. У компанії «РентДрайв» це знають, уміють і практикують!

оренда авто подобово фото

Переваги оренди авто подобово

Як правило, оренда авто подобово у Києві необхідна тим, хто потребує оперативного переміщення по столиці. Звичайно, пересуватися у нашому місті можна за допомогою таксі, метро і наземного громадського транспорту. На перший погляд, таке переміщення – простіше та доступніше. Дійсно, це так, АЛЕ – якщо тільки для вас не важливі оперативність, комфорт і свобода дій. Саме такі переваги завжди очікують на клієнтів компанії «RentDrive».

  • Оперативність: на орендованому авто ви самостійно пересуваєтесь по місту в потрібному вам  напрямку, не підлаштовуючись під графік транспорту, не втрачаючи час на зупинках, у підземці, у простоях і у нудному очікуванні. Адже час – це також кошти. А інколи – і значно дорожчий, як би дивно це не звучало. Кому це важливо – той зрозуміє.
  • Комфорт: ви самостійно обираєте автомобіль – на свій смак/бюджет/потреби, і з максимальними зручностями проводите свій час у дорозі – із кондиціонером, із музикою, із включеною пічкою або із вітерцем, самостійно чи із близькими людьми (але без сторонніх осіб!). Плюс – завжди можна замовити додаткове необхідне обладнання (навігатор, дитяче крісло/люльку та інші аксесуари – для зручної подорожі).
    Свобода дій: виключно самостійно приймаєте рішення – куди, навіщо і якою дорогою їхати, без зайвих запитань, повчань та свідків.
  • Ціна питання: звичайно, дешевше громадського транспорту у м. Київ – це тільки рух пішки (це ще й корисно!). Якщо ж порівнювати прокат авто і таксі – то все залежить від кількості переміщень/поїздок. Якщо потрібно разово перетнути Київ – таксі вам у поміч. Але якщо є необхідність у багаторазових поїздках із інтервальним очікуванням, то без сумнівів варто обрати прокат авто подобово! Багаторазові поїздки на таксі обійдуться у досить кругленьку суму. Оренда авто подобово дозволить значно зменшити витрати.

Важливо

Ви сплачуєте тільки фіксовану суму за добу – згідно обраному тарифу. Детальніше про вартість і тарифікацію – на сторінці автопарку. Якщо ви вже знайомі із розцінками київського таксі – не буде складно зрозуміти і оцінити переваги наших послуг. Прокат авто подобово від РентДрайв – це дійсно вигідніше.

Корисно

Усі наші клієнти можуть гарантовано розраховувати на цілодобову професійну допомогу, підтримку та супровід у дорозі. Ми працюємо 24/7 – завжди  поряд, завжди на зв’язку!

Наші клієнти

Як правило, прокат автомобілів подобово в Києві потрібен туристам, людям у відрядженнях і тим жителям столиці та області, які в силу різни причин тимчасово залишилися без власного транспорту (або особистого автотранспорту – недостатньо). Наприклад, оренда із ціллю провести тест-драйв улюбленої автомоделі, ремонт власного авто, зустріч/супровід гостей, обслуговування святкових подій, туристичні поїздки і т.д.

Окрема категорія наших клієнтів – це компанії, фірми і приватні підприємці (трансфер, зустріч/супровід партнерів/гостей, обслуговування корпоративних заходів, колективні екскурсії и т.д.).

подобово прокат автомобіля

Умови оренди авто подобово у компанії «RentDrive»

Незалежно від вибраної категорії транспорту, усі наші клієнти можуть розраховувати на професійне обслуговування та високоякісний сервіс. Проте всім клієнтам (без виключень!) необхідно дотримуватися наших наступних умов:

  1. потенційний клієнт повинен бути віком від 23 років, мати посвідчення водія та досвід керування авто від 2 років (має бути вказано у посвідченні водія);
  2. для оформлення договору оренди необхідно мати при собі оригінали документів (паспорт і посвідчення водія);
  3. ознайомитися із правилами експлуатації автомобіля і обов’язково їх дотримуватися на час прокату автомобіля. Детальніше – на сторінці умов подобового прокату авто.
Девіз нашої компанії стверджує: тільки високоякісний сервіс та найоптимальніші умови!

Приєднуйтесь до числа наших клієнтів, і на вас також гарантовано очікують:

– програма лояльності та індивідуальні тарифи!

– спеціальні пропозиції та святкові знижки!

– відмінний автопарк, професійний супровід та оперативне обслуговування!