Оренда додаткового обладнання

Щоб покращити умови поїздки та перевезення багажу, можна замовити прокат автомобіля з додатковим обладнанням:

Дитяче крісло

Для самих маленьких пасажирів в автомобілі необхідно встановлювати спеціальні крісла у формі люльки. Вони дозволяють укладати дітей у віці до 1 року в горизонтальному положенні. Автокрісла, розраховані на дітей 1-12 років, оснащуються п’ятиточковими ременями безпеки і гарантують надійний захист дитини. Всі ці автокрісла доступні в оренду від 2 USD/доба.

оренда дитячого крісла

GPS навігатор

GPS навігатор – це дуже корисний пристрій для водіїв, які використовують транспортний засіб в незнайомій місцевості. Він спрощує вибір оптимального маршруту і дозволяє економити паливні ресурси. Всі наші навігатори оснащені актуальними картами України українською, російською та англійською мовами. Доступні в оренду від 2 USD/доба.

GPS оренда в рентдрайв

WiFi роутер

Сучасні водії активно користуються інтернетом. Тому в поїздці їм може знадобитися WiFi роутер, що забезпечує роздачу інтернету для всіх пристроїв в автомобілі. Наявність такого обладнання допоможе оперативно вирішити будь-які питання, навіть коли водій знаходиться далеко від дому. WiFi роутери, які пропонуються в оренду, відрізняються хорошою потужністю сигналу, тривалістю заряду та недогорою вартістю трафіку. Доступні в оренду від 2 USD/доба.

wifi оренда

Універсальний телефонний тримач

Без мобільного телефону неможливо уявити життя сучасних людей. Для його установки в орендованому автомобілі використовується універсальний тримач. Існують різні моделі пристроїв, які характеризуються компактністю, простотою фіксації, ергономічністю. Клієнту надаються також спеціальні шнури і перехідники для зарядки. Доступні в оренду від 1 USD/доба.

оренда телефонного тримача

Багажник на дах авто

Для перевезення різних вантажів використовуються автомобільні багажники (бокси). Найбільш популярною вважається оренда багажників, які встановлюються на дах машини. Вони відрізняються місткістю, здатністю витримувати значні механічні навантаження, обтічністю форми, простотою установки. Доступні в оренду від 10 USD/доба.

бокс на дах авто

Замовити можна за телефонами в Києві +38 (044, 067, 063, 095) 233-39-55 (Viber, WhatsApp, Telegram) або забронювати через сайт.