Про компанію RentDrive

Компанія “RentDrive” працює в сфері оренди автомобілів уже більше десяти років. Наш багаторічний досвід дозволяє розвивати і постійно вдосконалювати нашу компанію, впроваджуючи найпередовіші досягнення на ринку автопрокату.

Велику увагу ми приділяємо якості обслуговування наших клієнтів. Розроблені нами вигідні умови і пропозиції, дозволяють успішно конкурувати з передовими компаніями на території України. Підтвердженням цього є постійно зростаюча база наших клієнтів. Серед яких велика кількість не тільки приватних осіб, але і підприємців, різних компаній, підприємств і організацій. Багато клієнтів, звернувшись до нас вперше, приходять знову, рекомендують друзям і знайомим, і продовжують співпрацювати з нами роками, з перших днів роботи компанії.

Наш автопарк

Автопарк нашої компанії теж йде в ногу з часом. Ми постійно оновлюємо список автомобілів і в будь-який момент готові запропонувати новий і комфортабельний автомобіль від недорогого економ класу до престижного позашляховика або VIP седана.

У нашій компанії працюють справжні майстри своєї справи, які знають і люблять свою роботу. Відмінно розбираються в автомобілях і завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант автомобіля на будь-який смак і бюджет.

Автопрокат “РентДрайв” цінує своїх клієнтів і пропонує для них:

  • Весь спектр послуг з прокату автомобіля, як з водієм, так і без водія.
  • Професійна консультація фахівців з усіх питань пов’язаних з орендою, від підбору автомобіля та оформлення документів, до вибору додаткового обладнання і будь-яких інших питань, що виникли.
  • Оформлення та виконання замовлення в стислі терміни і в неробочий час.
  • Програми лояльності для постійних клієнтів.
  • Цілодобова підтримка в дорозі, допомога і консультація в будь-якій дорожній ситуації.

Гарантуємо повагу і індивідуальний підхід до кожного клієнта!