Однією з безумовних переваг електричних транспортних засобів вважається їх безшумність. Вірніше, вважалася дещо раніше. Відтепер нові правила в Євросоюзі категорично постановляють: електромобілі повинні бути облаштовані спеціальними звуковими приладами, щоби імітувати звук традиційного двигуна внутрішнього згорання. Нові нормативи вступили в дію вже з першого понеділка липня місяця.

На перший погляд, безшумність авто дійсно являється перевагою даного виду транспорту. Але небезпека в тому ж і криється. На дорозі перехожі можуть не помітити авто, яке наближається, в силу різних обставин. Але відтепер вони його обов’язково почують.

Згідно нових правил, усі види електрокарів повинні обладнуватись спеціальними засобами для відтворення звуку традиційних автомобілів. Дана звукова система повинна включатись при швидкості до 20 км/год. – саме тоді, коли рух електрокару є абсолютно безшумним. Таким чином, перехожі, велосипедисти та інші учасники дорожнього руху будуть попереджені про наближення транспортного засобу. Представники європейських суспільних організацій, які ініціювали впровадження даного нормативу і активно просували його, лишились задоволені нововведенням. Попри те більшість з них впевнені, що звуковий прилад електромобілів повинен працювати на всіх швидкостях авто, а не тільки до 20 км/год.

До речі, урядовці всіх європейських країн сприйняли нові правила з розумінням і підтримали їх. Наприклад, міністр транспорту Великобританії зазначив, що особисто задоволений новими вимогами, адже вони надають пішоходам більшої впевненості під час переходу дороги в будь-який час і в будь-якому місці.

Нові правила будуть стосуватися виключно нових автомобілів. А з 2021 року звуковими пристроями повинні бути обладнані абсолютно всі електромобілі. Це становитиме проблеми для власників старіших авто, адже подібні пристрої можна буде придбати окремо.

Оренда електромобіля в Києві – Nissan Leaf

Ви ще не знайомі з особливостями та перевагами електрокару?

Компанія РентДрайв пропонує всім бажаючим оцінити їх та збагатити власний досвід навиками керування електромобіля. До ваших послуг – Nissan Leaf, найбільш популярне авто серед широких кіл любителів електричних автомобілів. В оренду пропонується електрокар із двигуном в 90 kW/110 к.с., крутним моментом Нм 254 та запасом ходу на 150 км.

Деталі оренди та технічні характеристики https://rentdrive.ua/ua/avtopark/electrocar/orenda-nissan-leaf