Хіба тоді, в 1979 році, могли творці цього автомобіля, випущеного суто для військових цілей, мріяти про те, що через 40 років їх дітище стане справжньою легендою в світових масштабах? Тоді, після лютневої прем’єри на автодромі в Ле Кастелло (Франція), максимум, на що розраховували фінансисти – це досягти деякого успіху на ринку військової спецтехніки. Для цього автомобіля навіть не старалися зі створенням імені, а в друкованій листівці просто вказали – Geländewagen, що в перекладі з німецького означало просто «позашляховик», тобто – автомобіль для подолання пересіченій місцевості. І він показав всьому світу, яким повинен бути справжній позашляховик.
З тих пір Geländewagen побував у багатьох ролях і об’їздив безліч доріг. Згадаймо коротку хронологію його пригод.

1979 рік – були представлені перші зразки військового позашляховика, від якого в останній момент відмовився його замовник. Замість гарячих іранських пісків він відправився вивчати аргентинське бездоріжжі. Потім була Норвегія, і тільки після цього він повернувся служити в Німеччину – його призвали до лав прикордонних військ та поліції ФРН.

1980 рік – була випущена найвідоміша версія Geländewagen-230 на спецзамовлення для Папи Римського. Авто було названо «папомобіль» і мало білий колір з перламутровим відливом.

1983 рік – Geländewagen отримує перемогу в знаменитій гонці по трасі «Париж – Дакар» і впевнено підтверджує свої кращі характеристики на той час.

1990 рік – Geländewagen умовно розділяється в двох напрямках – для ринку військової техніки і для цивільного ринку. Виходить друга генерація G-Class (кузов W463). Серед нововведень – неодмінний повний привід і салон підвищеної комфортності.

1993 рік – поява G500, найпотужнішою на той час моделі, яка витискала 241 кінських сил.

2012 рік – Geländewagen отримує найсерйозніші поновлення. Кожна модель G-Class, при спуску з конвеєра, вже володіє неймовірним на той час обладнанням.

2018 рік – представлена ​​третя генерація G-Class. Він дуже змінився – і в екстер’єрі, і в інтер’єрі. Але він залишився Geländewagen, тобто – одним з кращих сучасних позашляховиків. Та хіба хтось сумнівається?

Хочете особисто переконатися в відмінному самопочутті бравого Geländewagen? Компанія РентДрайв надає в оренду Mercedes-Benz G63 AMG (2015 року, бензин, 5,5 л / 571 л.с.).
Умови оренди та технічні характеристики https://rentdrive.ua/avtopark/vip-class/arenda-mercedes-g-63-amg