Четвертий місяць поспіль Україна знаходиться в епіцентрі світової уваги. І це зрозуміло – світ давно не бачив такого такої дикої та лютої агресії, від якої сьогодні страждають українці. Але, всупереч всім незгодам, життя в нашій країні продовжується та налагоджується. Більше того, відбувається стабілізація економіки та триває відновлення усіх сфер життєдіяльності. І погодьтеся – це круто, що навіть у таких надскладних умовах війни ми повертаємося до норм цивілізованого суспільства. Власне, про них і поговоримо.

Повернення автоматичної фіксації порушень ПДР

Короткий екскурс: починаючи з 1 червня 2020 року в нашій країні було розпочато роботу системи автоматичної фото- та відеофіксації правопорушень під час дорожнього руху. Тоді, два роки тому, на дорожніх сполученнях тільки Київської області для початку було встановлено 25 КАФ (комплексів автоматичної фіксації). Окрім того, безпосередньо у Києві, особливо у місцях концентрації ДТП, було розміщено 20 камер фото- та відеоспостереження. На кінець осені в Україні вже працювало 236 камер автофіксації. Що важливо – результати приємно вразили всіх: кількість ДТП було знижено на 65%!

Зрозуміло, що з початком війни в Україні усі камери у стратегічних цілях було вимкнено заради загальної безпеки. Але з 16 травня цього року КАФ відновили свою роботу у 20-ти містах із 10-ти областей України. Адже сьогодні, коли війна безжально і щоденно вбиває нас, українців, особливо гірко усвідомлювати, що банальне недотримання Правил дорожнього руху також сіє смерть на наших дорогах…

Тому було прийняте рішення відновити роботу камер фото- та відеофіксації у деяких областях України

Серед них – Київська, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська область, та у найбільших містах та райцентрах на цих територіях, де вже запрацювало 128 камер для фіксації будь-яких неправомірних дій. Попередній досвід переконливо свідчить про зниження рівня ДТП завдяки автофіксації, тому ми переконані, що усі водії стануть більш мудрими та свідомими.

Київ: відновлення оплати за паркування

В Києві з 16-го травня відновили оплату за місця на паркуванні, але тільки у будні дні у години «пік» – з 8 ранку до 22 вечора.

Поза цим часом та у вихідні дні водії можуть залишати свої автівки на паркувальних майданчиках безкоштовно. Також варто нагадати, що оплата проводиться виключно безготівково – через мобільний додаток «Київ Цифровий» і має накопичувальну систему. Тобто, оплата знімається за кожні 100 грн. Якщо ж сума є меншою, то вона спишеться у наступному місяці – 1-ого числа. Відслідковувати дотримання усіх правил мають інспектори з паркування.

Важливо: якщо оголошено повітряну тривогу – інспектор не має права штрафувати водія: усі негайно повинні пройти у безпечне укриття. Безпека наших громадян – понад усе!

Також кожному водію варто пам’ятати: оплата за паркування надходить безпосередньо у бюджет Києва і спрямовується виключно на відновлення інфраструктури нашої столиці. Тому сплачуючи за паркування – ви також робите свій внесок у відновлення Києва!

Компанія «Рент Драйв» – оренда автомобіля у Києві

Потрібен автомобіль? Ми подбаємо про ваше комфортне пересування! Наш автопарк (а це – більше сотні автомобілів!) – чекає на Вас в повній бойовій готовності! Переглянути, вибрати та зарезервувати авто можна на нашому сайті https://rentdrive.ua/