У прес-службі бравого баварського виробника розповіли історію створення та розвитку свого логотипу, а також, спростували існуючі домисли і міфи про присутність в лого зображення пропелера. Чим було викликано подібне уточнення? Можливо, виробнику автомобілів преміум-класу на тлі жорсткої конкуренції в даному сегменті набридли порівняння з Карлсоном і тому подібні жарти?


Щоб розставити всі крапки, в компанії нагадали, що їх історія почалася в 1913 році, і спочатку вони являли собою підприємство під назвою «Rapp Motorenwerke», яке дійсно справляло двигуни для авіації. Творцем компанії і генератором ідей був Карл Рапп, який не тільки зумів досягти впевнених позицій на ринку, але і почав успішно проводити випуск двигунів для авто, мотоциклів та інших засобів пересування, навіть – по водному простору.

І тоді, в 2017 році, компанія перетворилася і стала називатися Bayerische Motoren Werke, тобто – Баварський моторний завод. Цей рік і став роком офіційного створення нині всесвітньо відомої компанії BMW. Зрозуміло, що в зв’язку з перейменуванням, в компанії змінили вже існуючу емблему, а вірніше – злегка перемалювали її. Фред Якобс, особистий історик компанії BMW Group Classic, пояснює, що поняття логотипу в ті часи не представляло особливої ​​важливості для будь-якого підприємства, і для їхнього – в тому числі.

Тим більше, вони тільки починали працювати і не були широко відомі. Тому перший логотип компанії BMW був схожий з емблемою свого попередника, і отримав тільки деякі додаткові елементи, а саме – обрамлення кілець двома золотими лініями і букви BMW, розміщені по центру зображення. А тепер увага: внутрішня частина кільця, яку часто порівнювали з лопатями пропелера, позначає ні що інше, як тільки офіційний логотип Баварії, батьківщини компанії, державними кольорами якої і були – білий і синій.

І ніяких пропелерів! Баварія, і тільки Баварія! Так, подібні уточнення важливі для процвітаючої і провідного автомобільного концерну, який володіє 5-ма підприємствами в Німеччині та 22-ма філіями по всьому світу. Автомобілі BMW – це втілення кращих інженерних рішень, а за своєю суттю заслужено вважаються показником технічної досконалості.