Автомобілі знаменитого британського автомобільного виробника будуть містити в собі деталі з переробленого пластику.

Разом із світовим лідером хімічної промисловості, компанією BASF, вони розпочали випробовування  матеріалів, виготовлених із вторинної пластикової сировини. Спільний проект, названий як ChemCycling, направлений на захист та збереження навколишнього середовища та являється частиною стратегії Destination Zero, тобто – направлення нуль. В процесі термохімічної переробки відходи пластику перетворюються в піролізне масло, яке потім використовується у виробничому циклі в якості альтернативи природнім ресурсам. Отриманий таким чином матеріал по якості зовсім не поступається первинному пластику. Окрім того, він може бути загартованим та фарбованим, що робить його ідеальним варіантом для виготовлення приладових панелей та зовнішніх елементів кузову в моделях Jaguar та Land Rover.

На сьогодні Jaguar Land Rover и BASF вже розпочали випробування вторинного пластику, з якого виготовили раму радіатора тестового автомобіля Jaguar. JLR хоче переконатись в тому, що новий матеріал може використовуватись у всіх авто бренда без втрати для якості та безпеки.

Як стверджують провідні світові екологи, до 2050 року кількість відходів пластику в світі перебільшить 12 млн тон на рік. Сьогодні далеко не весь пластик може бути використаний у автомобільній промисловості, особливо – у виробництві тих деталей автомобіля, які повинні відповідати найсуворішим стандартам якості та безпеки.

Британці постійно збільшують долю перероблених матеріалів у своїх автомобілях. Наприклад, наразі компанія JLR пропонує своїм клієнтам альтернативні варіанти автомобільних сидінь, покритих штучною замшею, яка виготовлена із перероблених пластикових пляшок. На комплект для одного авто, як правило, використовується біля 60-ти пляшок.

До уваги борців за чистоту екології нашої планети: подібні сидіння вже є доступними для моделей для Range Rover Velar та Range Rover Evoque. Погодьтесь, чудовий приклад для наслідування не тільки для всіх світових виробників, а й для вітчизняних, і не тільки у автомобільній промисловості. Так що, можливо, екологічна катастрофа нас ще минує?

Jaguar F-Pace – оренда в Києві

Компанія РентДрайв з гордістю представляє вашій увазі Jaguar F-Pace –авто, яке являється живою легендою завдяки своїй історії, стильній зовнішності та неперевершеними технічними характеристиками.

Шукаєте унікальне авто для весільного кортежу чи для ділового заходу? Jaguar F-Pace стане бездоганним варіантом для кожної важливої події у вашому житті та справжньою окрасою для вашого свята . Детальні характеристики та умови оренди https://rentdrive.ua/avtopark/4×4-class/arenda-jaguar-f-pace