Минулий тиждень був насиченим для баварського виробника: в Мюнхені відбулася прем’єра нового концепта  – Vision M NEXT, яка викликала надзвичайно високий інтерес у журналістів та публіки. На прес-конференції, присвяченій цій події, представники дирекції BMW розповіли про концепт-кар, а також про майбутні плани компанії, тенденції та стратегію розвитку. Отож, яким бачать своє майбутнє у компанії відомого виробника?

 

В BMW запевнили, що цілком підтримують світову тенденцію електрифікації транспортних засобів і оголосили, що до 2023 року лінійка їхніх моделей буде налічувати 25 електрифікованих авто. До того ж, більше половини з них стануть повністю електричними. Але особисто технічним директором BMW Group Клаусом Фроліх було наголошено на тому, що в компанії в найближчі десятиліття не планують відмовлятися від традиційних двигунів внутрішнього згорання.

З дизельними двигунами будуть працювати ще, як мінімум, до 2040 року, а з бензиновими – на десятиліття довше, до 2050 року.

На думку фахівців компанії, реальні можливості електрифікації на сьогодні є дещо переоціненими, а перспективи – не такими вже й райдужними. Адже виробництво електричних акумуляторів є дуже дорогим, і в найближчі роки сировина для акумуляторів може стати дефіцитом – з огляду на те, як масово всі автобренди планують виробляти батареї. Тому в BMW реально оцінюють і можливості, і перспективи майбутнього, і відверто говорять про актуальність традиційних двигунів.

Також, Клаус Фроліх зазначив, що лінійку двигунів вони все таки змушені скоротити. Адже необхідно відмовитись від таких силових агрегатів, які не відповідають новим світовим екологічним стандартам, а їхня модернізація є або складною, або дуже витратною. Мова йде, зокрема, про 3-літровий дизельний двигун із 4 турбінами і про бензиновий – V12. Звичайно, у майбутніх силових агрегатах не обійтися без наддуву, але прийдеться обмежитись максимум  трьома турбінами.

Вам необхідне престижне та надкомфортне авто? Компанія Рент Драйв пропонує в оренду преміальний кроссовер BMW X5, який стане ідеальним рішенням для різних подій: від сімейної подорожі до обслуговування урочистих та офіційних заходів. Умови оренди та характеристики автомобіля https://rentdrive.ua/avtopark/vip-class/arenda-bmw-x5-xdrive