Кросовер японського бренда отримав чергові обновлення. Їх не можна назвати глобальними та надважливими, але усі вони є найбільш бажаними та очікуваними армією прихильників Outlander.

Отож, зустрічайте нові крісла переднього та заднього ряду, покращене сидіння водія, нову магнітолу та головну родзинку модельного року – 2020, сховану під капотом.

новий Outlander

Буденно та без овацій відбулося представлення чергового рестайлінгу Mitsubishi Outlander третього покоління, які ось уже вісім років сходять з конвеєру японського виробника і попри всі економічні складнощі залишаються популярними. Одним із секретів такого стабільного попиту є безперервна робота розробників над удосконаленням автомобіля. Хотіли третій ряд сидінь – ось вам, будь ласка; лунали побажання щодо покращеної шумоізоляції – покращили; вимагали перелаштувати підвіску – приймайте роботу. На цю тему можна говорити безкінечно, якщо мова йде саме про Mitsubishi Outlander.

В якому ж форматі відбувся і рестайлінг 2020?

Попередні крісла, які багатьом не подобалися, переробили, також змінили профіль та покращили поперекову зону для водійського сидіння. Застарілі кнопки клімат-контролю замінили «крутилками». Встановили нову мультимедійну систему.

Головна ж новина – найбільш приємна та давно очікувана усіма шанувальниками японського кросовера і з першого погляду – непомітна. От тільки наклейка S-AWC на задньому склі 2-літрового авто викликає подив: невже переплутали? Але це не помилка: відтепер усі Mitsubishi Outlander  будуть мати в оснащенні фірмову систему повного приводу, яка веде свій родовід від Lancer Evolution.

S-AWC, або Super All Wheel Control – це значна допомога водію в складний віражах та при різких маневрах. Раніше така опція була доступною тільки на найдорожчих 3-літрових моделях Outlander з індексом GT. Відтепер же система повного приводу S-AWC буде стояти навіть на 2-літрових кросоверах при умові наявності у них повного приводу.

Отримавши S-AWC, Mitsubishi Outlander із двигунами 2,0 і 2,4 стануть надзвичайно цікавими та привабливими у своєму класі. Особливо, якщо майбутній власник шукає надійний та технологічно безпечний автомобіль на кожен день і реально знайомий з усіма «особливостями» вітчизняних доріг.

Що стосується довгоочікуваного Outlander четвертого покоління, то всю інформацію тримають в повному секреті, але тестові екземпляри в камуфляжах вже були помічені і на американському, і на європейському континентах. Відомо тільки одне – раніше осені офіційних новин чекати не варто.