Нова версія популярного електромобіля вже дісталася до Америки. Місцевий підрозділ концерну повністю розкрив вартість авто, комплектації та список додаткових опцій. Поставки розпочнуться вже найближчим часом. На сьогодні Nissan Leaf являється електромобілем із найвищим рівнем продажу на світовому авторинку.

прокат ніссан ліф в рентдрайв

Вартість найдешевшої моделі Nissan Leaf складатиме 31.600 американських доларів, але, що важливо, дана ціна – без урахування податкової знижки. Вона буде укомплектована акумулятором на 40 кВт/год. Ціна топової моделі буде стартувати від 43 900 доларів, її акумулятор матиме ємність 62 кВт/годину, і вона зможе проїхати без підзарядки понад 360 км. Всього американським покупцям буде запропоновано п’ять різних комплектацій (S, SV, S PLUS, SV PLUS та SL PLUSE). Моделі з індексом PLUSE отримають батареї зі збільшеною ємністю.

Але американські податкові пільги на купівлю електромобілів в розмірі 7500 доларів роблять новий Nissan Leaf найдешевшим у своєму класі. Після податкових компенсацій, мінімальна вартість електрокара буде становити 24100 американських доларів. Поки японці не перевищили допустимий поріг реалізованих повністю електричних автівок – 100 000 одиниць, і тому їхнім клієнтам надається знижка. Для покупців інших електромобілів, наприклад, Tesla чи GM, цей ліміт уже вичерпано.

Якими ж є ключові обновлення Nissan Leaf – 2020?

  • Система безпеки (Nissan Safety Shield 360) стала базовою для всіх моделей. Вона надає можливості автоматичного екстреного гальмування при виявленні пішоходів, автоматичного гальмування при русі назад, попередження про перехресний рух позаду, попередження про вихід зі смуги руху та сліпих зон, а, також, допомогу при ближньому світлі.
  • Додаткові стандартні функції для всіх моделей включають інтелектуальне попередження про пряме зіткнення, інтелектуальне оповіщення у смузі руху і в сліпих зонах.
  • 8-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей буде стандартним для всіх моделей Leaf з акумулятором на 40 кВт/год.
  • Стандартні системи Apple CarPlay® та Android Auto ™ ввійдуть в оснащення усієї лінійки Nissan Leaf.
  • Усі моделі оснащено подушками безпеки для колін водія та переднього пасажира, додатковими бічними подушками безпеки для бічного удару на задньому сидінні.
  • Інтелектуальний монітор Around View® та інтелектуальне сповіщення добавлені до пакету технологій
  • Обновлені тон і гучність звукового попередження пішоходів Canto.

Nissan Leaf – прокат електромобіля в Києві

Ви також надаєте перевагу електромобілям? Компанія «РентДрайв» пропонує оренду найпопулярнішого сучасного електрокара Nissan Leaf (2016 р.в.). Стильна зовнішність, компактні розміри, легке управління – він обов’язково вам сподобається. Умови оренди та технічні характеристики авто: https://rentdrive.ua/avtopark/electro/arenda-nissan-leaf