Кроссовер нового покоління японці представлять уже в другій половині цього року. І це не просто здогадки – інформація надана офіційними джерелами і підтверджена керівником європейського підрозділу компанії. Детальні характеристики нового кроссовера поки не розголошують – японці тримають інтригу. Відомо тільки, що в основі нового Outlander буде використовуватися платформа від альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Швидше всього, мова йде про архітектуру CMF-C/D, що говорить про деяку спорідненість між новим Outlander та Nissan X-Trail і Renault Koleos. Що стосується екстер’єру автомобіля – інформації теж немає, окрім запевнень в тому, що дизайн нового Outlander стане значно яскравішим та виразнішим. Отож, таємниця майбутнього кроссовера – під сімома замками. Мабуть, воно того варте.

Також, не менше цікавою новиною стала наступна інформація, якою поділилися в Mitsubishi Motors Corporation: паралельно із новим Outlander світову автомобільну спільноту, безсумнівно, порадує вихід нового кроссовера від японського виробника Mitsubishi, який буде мати значно компактніші розміри. Його вихід також планується на друге півріччя 2020 року.

Що ще відомо про новинки від Mitsubishi? Обидва нові автомобілі отримають версії із підключеним силовим агрегатом. І це нікого не дивує: Mitsubishi Motors Corporation активно працюють над подальшою повною електризацією всіх своїх моделей. Яскравим прикладом цього служить виведення із модельної лінійки дизельної версії ASX, залишивши її наостанок тільки для пікапа L200. Таким чином, японська корпорація на власному прикладі демонструє, як правильно треба ставитися до майбутнього нашої планети. Гарний приклад для наслідування. Якби ж то всі його боялись – того потепління… Є чорти і пострашніші.

Mitsubishi Outlander – оренда в Києві

Для тих, хто не в курсі: будьте обережні! Mitsubishi Outlander – закохує з першого погляду, заполоняє – з другого, доводить до безтями  – з третього!

Вам кажуть, що це паркетник? Легка керованість, система подвійного приводу, високий кліренс – в нього практично немає перепон! І ще – повний фарш! Попереду – важлива дорога? З Outlander – легко!

Компанія РентДрайв пропонує в оренду автомобіль Outlander-2018, краще авто, яке присутнє на сьогодні від японського виробника. Динаміка, драйв та оснащення – кращі сторони сучасного «японця». Характеристики та умови оренди – https://rentdrive.ua/avtopark/4×4-class/arenda-mitsubishi-outlander-new