новий мерседес s class

Достеменно відомо, що невдовзі флагман Mercedes-Benz змінить своє покоління. Але німецький виробник затято мовчить і не розкриває своїх інтригуючих таємниць. Тому не дивно, що основним джерелом інформації про всі нововведення, які розробляються для S-класу, являються шпіонські фотографії. На днях з’явилося чергове фото інтер’єру седану, яке показало цікаву деталь. На фото зображена дверна панель майбутньої новинки, і скоріше всього, це – двері водія. Добре помітні дерев’яні планки і традиційні для даного класу клавіши регулювання сидіння. Здивувало інше: поряд із цим в дверях знаходиться вмонтований компактний дисплей. За попередніми даними, цей пристрій буде керувати пам’яттю налаштувань крісла та колонки керма. Також на фото видно надпис «Faurecia» – це назва французької компанії-постачальника комплектуючих, яка виготовляє компоненти для сучасного S-класу.

Що на сьогодні в цілому відомо про майбутню S-ку?

Мабуть, найголовнішою новиною є те, що новий S-клас отримає лише кузов седану. Виробник відмовляється від купе і кабріолета, оскільки їх виробництво не виправдовує витрат компанії, та й в продажі вони не такі популярні. Новий седан буде вирізнятися модернізованою платформою (Modular Rear-wheel-drive Architecture), системою автономного керування 3-го рівня (вона не потребує постійного знаходження руки водія на кермі) і системою автоматичного паркування без участі водія. Окрім того, флагманський седан отримає принципово нову архітектуру інтер’єру. Також відомо, що горизонтально розміщений центральний монітор буде замінено на ще більший портретний екран. Фахівці стверджують, що нове покоління Mercedes-Benz S-класу стане дійсно революційною моделлю в дизайнерських рішеннях, в інноваційному оснащенні, в технічних характеристиках і у можливостях автомобіля.

Mercedes S500 – оренда в Києві

Компанія РентДрайв пропонує оренду Mercedes-Benz S500 W222 Long. Якщо вам потрібен автомобіль представницької зовнішності із надзвичайно комфортабельним салоном, надпотужним двигуном та іншими найкращими характеристиками – це ваш варіант. Детальніше https://rentdrive.ua/ua/avtopark/vip-klas/mercedes-s500l-w222-amg