За прогнозами експертів менш як за 10 років на світовому ринку зменшиться кількість компаній, які виробляють легковики. Досліджуючи ці передбачення, давайте вияснимо, чи не вплинуть такі явища на якість прокату автомобілів для громадян України?

Ми впевнені в тому, що яка б кількість брендів не залишилась, для своїх клієнтів компанія Rent Drive буде пропонувати найкращі зразки іномарок різних сегментів.

Наш сервіс автопрокату має змогу поповнювати власний автопарк новинками світових брендів, пропонуючи оренду авто економ, середнього та бізнес сегмента, також є великий вибір преміум автівок, мінівенів, позашляховиків та електрокарів.

alt

Заява від китайських виробників електроавтомобілів

Xpeng Брайан Гу – один з очільників правління виробників електрокарів у Китаї підтвердив думку багатьох експертів, виступивши із відповідною заявою. З його офіційного повідомлення стало відомо, що в майбутньому великі авто концерни, які випускають біля 3 мільйона автівок на рік, консолідують свої зусилля.

В минулі роки лідерами ринку з продажу авто були такі бренди, як «Toyota», «Tesla» обсяги продажів яких сягали за позначку в 10 та 1,3 млн. Водночас менш авторитетні компанії, наприклад китайський бренд «Xpeng» спромігся реалізувати загалом лише 120,7 тисяч автівок. З цього можна зробити висновок, що серед китайських брендів залишаться ті, які здатні експортувати більшу частину своїх іномарок.

Також Брайан Гу згадав про давню суперечку між автовиробниками Америки та Китайської Народної Республіки. Не всі автомобільні бренди із КНР можуть реалізовувати свою продукцію на авторинку США. До того ж для виготовлення китайських електромобілів потрібні мікрочіпи з Америки. Через дію санкцій їх постачання призупинено.

Поки що, сервіс прокату авто «РентДрайв» не переймається зменшенням кількості автовиробників, адже має змогу пропонувати своїм новим та постійним клієнтам кращі зразки автомобілів від європейських, американських та японських брендів. Доступні ціни та якісний сервіс оренди автомобілів, робить послуги затребуваними як серед киян, так і серед гостей столиці України. Скористатись послугами з прокату автомобіля може кожен бажаючий за наявності паспорта та водійського посвідчення. Вік претендента від 23 років, досвід керування легковиком обов’язковий.

Автопрокатна компанія RentDrive.ua в Києві радо надасть свої послуги мешканцям міста та всієї України, оформивши офіційний договір прокату авто та ознайомивши клієнта з правилами та вимогами щодобової чи довгострокової оренди автомобілів.