Про неї жартують: де «Гелік» застрягне – вона на пузі проповзе.

Так, «Нива» – вона така! Серійний випуск цього чудо-автомобіля розпочався в далекому 1977-ому, але й на сьогодні він непогано тримається на плаву.

«Нива»: коротко про головне

За минулі роки під цим ім’ям із конвеєру зійшло понад 2,5 мільйона автомобілів. Варто відзначити, що «Нива» – це перше у світі повнопривідне авто, яке має незалежну підвіску та несучий кузов. Більшість зарубіжних позашляховиків на кінець 70-их років володіли тільки переднім приводом, який відключається, залежною підвіскою та рамною конструкцією.

Люди, які жили за радянських часів, пам’ятають, що придбати «Ниву» було практично нереально. Це просто пояснюється: даний автомобіль цілими партіями йшов на експорт у сотні країн світу і чудово продавався на усіх шести континентах. Що стосується назви авто – то вона не має ніякого відношення до аграрної промисловості, як помилково вважають багато автолюбителів. «НИВА» – це абревіатура імен, які належали дітям творців автомобіля. Наталка, Іра (Ира), Вадим, Андрій – так звали дітей відомих конструкторів Прусова та Соловйова. Тому автомобіль і отримав таку назву – НИВА.

Lada Niva 4×4 – дебют у Німеччині

У вересні цього року у німецькому місті Магдебург автомобільною компанією Partisan Motors було представлено перший екземпляр Lada Niva 4×4 50th Anniversary Limited Edition – трьохдверний позашляховик лімітованого випуску. Власник компанії і, одночасно, головний розробник нової Ниви – Юрій Постніков, виходець із Росії, який уже понад 25 років проживає в Німеччині та успішно втілює в реальність свої автомобільні фантазії.

Цікаво, що випуск даної моделі – не що інше, як відповідь бізнесмена на прийняте рішення російської компанії АвтоВАЗ про припинення автомобільних поставок у ЄС. Таке непопулярне рішення було викликане високою вартістю переобладнання та адаптації автомобілів до європейських екологічних норм. У розробленні цієї лімітованої серії також приймали участь колишні працівники АвтоВАЗу, а сам випуск присвятили 50-річчю виходу першої моделі ВАЗ-2101.

Niva 4×4 – що новенького?

Перше, що вирізняє нову Niva 4×4 50th Anniversary Limited Edition,
це яскраві зміни у зовнішності:

 • нові оригінальні бампера
 • місце під лебідку
 • шини (Goodrich 215/65 R16)легкосплавні диски
 • рейслінги на даху
 • фари Nolden
 • новий капот зі стильною чорною накладкою
 • молдинги, розміщенні на крилах і дверях
 • виведений на верх даху повітрозабірник мотору

Що стосується інтер’єру, то він порадує свого майбутнього власника контрастним салоном із екошкіри чорного кольору з яскраво-червоними швами.

Ось тільки всупереч попереднім анонсам про більш сучасний двигун, зміни його зовсім не торкнулись. Автомобіль оснащено все тією ж 1,7-літровою 80-сильною четвіркою.

У компанії Partisan Motors заявили, що планують випустити 50 таких ексклюзивних автомобілів. При цьому кожна Niva отримає спеціальну особисту табличку, яка стане підтвердженням причетності до цього лімітованого випуску. Автомобіль створено тільки для внутрішнього німецького ринку. І оскільки Niva має достатньо своїх прихильників у Німеччині (а для російської версії цей ринок вже закритий), то творці впевненні в успіху свого автомобіля. Вже відома його вартість – 19 900 євро.

Компанія «РентДрайв» – оренда авто у Києві

 • А які автомобілі подобаються вам?
 • Потужні позашляховики?
 • Драйвові кросовери?
 • Чи елегантні автомобілі бізнес-класу?

Компанія «РентДрайв»: до вашим послуг – наш автопарк, який нараховує більше сотні автомобілів найпопулярніших марок і класів. Ми підберемо вам ідеальний варіант із врахуванням усіх ваших побажань, смаків та бюджету. Наших клієнтів завжди очікують акційні пропозиції, програма лояльності таспеціально розроблена пільгова тарифікація.

Обирайте та бронюйте автомобіль на сайтіhttps://rentdrive.ua/ua/