Вже п’ять років поспіль, починаючи з 2016-го, компанія Apple лідирує у рейтингу світових брендів. І, можливо, вже незабаром до армії прихильників яблука зможуть приєднатися автолюбителі та водії. Адже, погодьтесь, навіть якщо не стати власником, а просто проїхатись або взяти на прокат авто від Apple – це звучить дуже заманливо! Так-так, мова йде саме про створення дітища американської компанії – Apple Car.

Сьогодні не являється секретом той факт, що ейполовці з 2014 року працюють над ідеєю випуску власного електрокара. Спочатку говорили про те, що ціллю компанії було тільки створення програмного забезпечення для безпілотних електромобілів. Але після приходу у компанію нових людей змінилося все – і цілі, і стратегія. Тільки власний електрокар – і не менше! І діло пішло!

Apple Car: у пошуках партнера

Як повідомляє тайванський профільний ресурс DigiTimes, ейполовці вже ведуть перемовини із представниками японської компанії Toyota і навіть побували у їхньому головному офісі.

Також відомо, що ще весною Акіо Тойота, керівник, чинний президент і онук засновника компанії Toyota, попередив американців про певні складнощі, які існують в автовиробництві та в автобізнесі. Він підкреслив, що навіть володіння надсучасними технологіями – це ще не гарантія успішного старту для нового продукту, у даному випадку – автомобіля.

Не менш важливо створити бездоганний сервіс для потенційних клієнтів і бути готовими до різноманітних неприємних питань і претензій від споживачів – як мінімум, ще років сорок. На якому етапі знаходяться перемовини з Toyota сьогодні – наразі невідомо. Але якщо вони пройдуть успішно, і японці стануть партнерами Apple, то вже у 2024 році розпочнеться випуск нового, революційного безпілотного електрокара.

Чому революційного?

Відомо, що в американській компанії ведуться роботи над інноваційним акумулятором, який зможе в рази знизити вартість електромобілів і значно збільшити їхній пробіг без підзарядки. Технологія абсолютно нового рівню – саме така амбітна ціль стоїть перед американською компанією. І якщо взяти до уваги їхні можливості, досвід, і згадати фантастичний успіх першого iPhone (до речі, як і всіх наступних), то такі плани, до нашої спільної радості, є цілком реальними.

Невдалі перемовини з Hyundai

Також стало відомо, що в пошуках партнера для створення свого дітища Apple в минулому вже проводили зустрічі з представниками таких компаній, як Hyundai Motor,SK Group і LG Electronics, але без успішних результатів. Правда, перемовини з компанією Hyundai майже просунулися до підписання угоди.

Вже була озвучена сума першої інвестиції американців, і складала вона 3,5 млрд американських доларів. Навіть було визначене місце виробництва Apple Car – штат Джорджія, де розміщено завод KIA.  Але угода не відбулася і перемовини були зупинені. Причина тому – витік інформації з вини представників Hyundai, що викликало лютий гнів американців і повне розірвання такого очікуваного партнерства. Так, у бізнесі з цим суворо, і неписаний закон «не базікай!» звучить абсолютно однаково на усіх мовах та наріччях.

Apple Car напрокат? 

Компанія «РентДрайв» – прокат авто у Києві – завжди до ваших послуг! Більше сотні автомобілів найпопулярніших моделей і класів чекають вас у нашому автопарку! Правда, Apple Car поки надати не зможемо, але повірте – буде свято і на нашій, і на вашій вулиці!

І ще одна новина: кажуть, що осінь цього року – дуже рання, а зима – дуже сувора. Але вересень ще порадує усіх нас своїм теплом і сонечком. Так що, вперед – доки погода шепче! В гори, на море, на природу, в село, в ліс – та куди душі забажається! Було б бажання, а виїхати – це легко! Особливо, якщо маєте наші контакти…