Символічним є той факт, що апгрейд Leaf представлено якраз до 10-річчя з часу дебюту моделі. Нагадаємо: вперше популярна модель була представлена на автосалоні в Токіо в кінці 2009 року. Серійне виробництво електрокару розпочалось весною 2010 року в Японії, а вже починаючи з 2012 року – в Сполучених Штатах. Також, варто згадати, що вже через рік після виходу в маси авто отримало дві найпрестижніші нагороди (Європейський автомобіль року-2011 та Всесвітній автомобіль року-2011), і по праву вважається першим електромобілем для масового споживача.

І хоча з тих пір вже пройшло ціле десятиліття, Nissan Leaf займає впевнені позиції і на світовому ринку електрокарів, і, власне, на нашому українському. 2019 рік став цьому яскравим підтвердженням: Nissan Leaf здобув беззаперечне лідерство в продажах електромобілів.

Чим же порадує японський автовиробник цього разу, представляючи свій обновлений хетчбек?

Серед нових фішок – удосконалена технологія ProPilot, яка відтепер уміє підтримувати потрібну швидкість при русі по схилу, асистент паркування, який допоможе водію при маневрах і скоротить час паркування на 20%, а також – інтелектуальна система моніторингу сліпих зон, функція попередження пішоходів про наближення з допомогою звукового сигналу при русі заднім ходом чи на невеликих швидкостях, а також – розширений набір систем допомоги водію. Приємним сюрпризом стане включення 9-дюймового екрану мультимедійної системи до списку стандартного обладнання. Навігаційна система збагатилася планом перезарядки акумулятора, власною точкою доступу Wi Fi і антеною «акулячий плавник» у всіх комплектаціях.

В кінці жовтня цього року, також, виробник повідомив про повнопривідну модифікацію Nissan Leaf з двомоторною силовою установкою. Повний привід японці планують впровадити в моделі наступного покоління. Авто отримає по одному електричному двигуну на кожну вісь, які разом будуть видавати 308 к.с. та 680 крутного моменту. Система дозволить незалежно керувати гальмуванням кожного із чотирьох колес, підвищуючи поворотний момент, який створює кожна шина.

Також, модель отримає нові відтінки для кузова  – Vivid Blue (яскравий голубий) і Stealth Grey (стриманий сірий).

Варто зазначити, що для початку новий Nissan Leaf – 2020 буде представлено тільки для внутрішнього ринку Японії, де модель з’явиться вже в лютому місяці наступного року. А ми поки щиро порадіємо за японців.)

Nissan Leaf – оренда в Києві

Компанія РентДрайв пропонує в оренду електромобіль Nissan Leaf 2016 року. Авто набирає розгін до 100 км – за 10,5 секунд. Максимальна швидкість – 145 км/год. Є можливість підзарядки від мережі.

Стильний, компактний, легкий та приємний у керуванні Leaf дуже бажає з вами познайомитись!

Повірте: він вартий вашої уваги.)

Умови оренда та характеристики авто https://rentdrive.ua/avtopark/electro/arenda-nissan-leaf