Чеський автовиробник готується до світового дебюту ліфтбеку Skoda Rapid нового покоління. Ця подія, за планами компанії, має відбутися до кінця цього року. Отож, бюджетний Rapid повертається на службу, хоча експерти прогнозували його повну відставку. Але це виявилось правдою тільки частково: після дебюту нової моделі Rapid покидає європейський ринок і залишиться тільки в країнах, що розвиваються. Цікаво: а до яких країн в Skoda віднесуть Україну?..

прокат Skoda Rapid

Отож, що вже відомо про оновлений Rapid? Не дивлячись на гучні заяви представників компанії про те, що ліфтбек буде повністю змінено, Skoda Rapid зберіг свій пізнаваний профіль з характерною бічною пластикою і віконною лінією. Але слід відзначити старання дизайнерів компанії – є і значні відмінності, завдяки яким Rapid помітно перевтілився. І хоча «живих» фото ще немає, дизайнерські ескізи в якості офіційних зображень авто дають вичерпні враження про оновлену зовнішність  Skoda Rapid – 2020. Як і очікувалось, модель дуже нагадує Skoda Scala 2019, яка, до речі, в свій час продемонструвала нову стилістику чеських дизайнерів. Також, спостережливі автомобілісти помітять в Rapid  і обриси нової Octavia четвертого покоління, серійне виробництво якої днями стартувало на заводі в Млада-Болеславі. На скетчах помітно, як корма нового ліфтбеку з вузькими фарами плавно переходить на кришку багажного відділення, прикрашеного надписом «Skoda» в новому корпоративному стилі компанії. Також, новий Rapid отримав трикутні передні фари і фірмову фальшрадіаторну решітку. В передньому бампері з’явився новий широкий повітрозабірник з горизонтальними «протитуманками». Особливістю нової оптики із вбудованими світлодіодами став кристалічний дизайн, який нагадує про традиції виробництва знаменитого богемського кришталю. Елементи з кристалічним малюнком періодично з’являються в чеських моделях.

Дійсно, стилістика оформлення нового Rapid дуже нагадує Skoda Scala, але це однозначно пішло на користь ліфтбеку. В новому дизайні авто виглядає стильним, яскравим і досить привабливим.

Щодо салону – то його фото поки відсутні. Скоріше за все, передня панель залишиться від попередньої моделі. Але як варіант – Rapid може отримати інтер’єр в стилі тієї ж Scala. Але не будемо гадати – зовсім скоро відбудеться прем’єра, яка повністю розкриє всі таємниці нового Rapid.

Skoda Rapid – прокат в Києві

Компанія РентДрайв пропонує оренду автомобіля економ-класу Skoda Rapid (2014 р., 1,6 л/110 л.с., автомат/бензин). Надійне авто, яке заслуговує на довіру та повагу завдяки своїм ходовим характеристикам, комфортному та просторому салону, рівню безпеки та гарним показникам витрат палива – 5,8 л на 100 км.

Детальні характеристики та умови оренди https://rentdrive.ua/ua/avtopark/econom-clas/orenda-skoda-rapid