Автобани в Україні

Питання швидкісних трас актуальне в Україні з часів існування нашої незалежної держави. І, здається, крига скресла. У міністерстві інфраструктури була озвучена вартість проїзду в Україні по автобану: за один кілометр – в проміжку 20-50 європейських центів. У міністерстві кажуть, що така ж оплата на автобанах, наприклад, в Китаї. А ось в Європі платять дорожче – в середньому 50-70 єврокопійок. (До речі, для європейців це дійсно копійки …)


Отже, де будемо їхати швидко?
Будівництво платної дороги в першу чергу планується у Львівській області – дорога «Львів – Краковець». Також, готується технічна документація для ділянки «Київ – Біла Церква». Що обіцяють: траса обов’язково буде високоякісною, як мінімум – шестисмуговою, а також – коротше існуючої альтернативної (безкоштовної) дороги. Тобто, стане економніше і в паливі, і в часі, оскільки буде утримувати певну швидкість (130-140 км / год) без її зниження. Населених пунктів на її шляху – не буде.
І вже днями стало відомо про офіційно прийняте рішення щодо автобану Київ – Одеса, а конкретно – на відрізку траси Київ (Кільцева) – Біла Церква. Підготовка всієї техніко-економічної документації покладено на компанія «Мостпроект», яка виграла держтендерах.
Так що, хочете їхати спритно – готуйте грошики.)
А компанія РентДрайв нагадує: наш автопрокат чекає вас!