Apple в автомобільній сфері

Згідно нової інформації, покритий таємницями Apple Car планує своє грандіозне поява на автомобільному ринку дуже скоро – через якихось 5-6 років. До сих пір світова спільнота тільки металося в здогадах: а що завтра нам славне яблучко принесе? Було тільки відомо: Apple Car – вже в процесі народження. Відомо навіть назва їх автопроект – Titan. Також, два роки тому були оприлюднені домени, які зареєструвалися компанією – apple.car, apple.cars і apple.auto.

Що відомо про їх концепті? Даних – дуже мало, але і ті – вражають і інтригують. Фактом є те, що випуск безпілотника вже фінансово порахували і виправдали: він принесе Apple бажаний трильйонний дохід! Про це у відкритому листі своїм інвесторам недавно написав головний фінансовий аналітик компанії. Він впевнено заявляє, що вони легко відсунутий всіх головних конкурентів на ринку автовиробництва. Шкода, не було вказано, кого саме в Apple вважають конкурентами (думається, що виробник Лади «Калина» може спати спокійно)). Ну і ще, так … дрібниці: наприклад, вікна авто матимуть функції дисплея для відеодзвінка, а також, за бажанням пасажирів, будуть піднімати їм настрій різними Відеодемонстрація. Ні керма, ні педалей, ні газу, ні гальма – ось така Apple на колесах. Правда, цікаво?
Зрозумілим є одне: наше очікування себе виправдає, і з лишком.
А поки Apple будує свій безпілотник, ми впевнено пілотуючи самі. І бажаючих покататися на хороших авто запрошуємо до компанії РентДрайв. Повірте, наші автомобілі теж вміють піднімати настрій! Ми тут https://rentdrive.ua/ua/