За повідомленнями з офіційних джерел ставки на дизельне паливо та бензин підвищуються. І це суттєво вплине на роздрібну вартість палива. Підвищення акцизу спричинив відповідний Закон, прийнятий в цілому.

Нещодавно стали відомі оновлені ставки, а саме тонна бензину буде коштувати 100 євро за 1 тонну, така ж вартість дизелю. За 1000 л скрапленого газу доведеться сплачувати 52 євро.

За роз’ясненнями з приводу цього питання журналісти звернулися до Данила Гетманцева, якій обіймає посаду Голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Держслужбовець відповів, що повернувши акциз, бюджет України поповниться додатковими коштами, які конче необхідні країні. Фінанси будуть використані, як для суспільства в цілому, так і для потреб української армії. Народний обранець запевнив, що отримані від акцизу кошти будуть спрямовані на відновлення зруйнованої інфраструктури. Також взимку збільшаться фінансові витрати на підготовку доріг, здійснення ямкового ремонту, розчищення дорожнього полотна від снігу.

акциз пальне

Якість пального повинна відповідати встановленим нормам

Цією новиною стурбовані не лише аграрії, але й постійні клієнти нашого сервісу прокату авто RentDrive. Ми розуміємо, що вартість пального суттєво не вплине на рентабельність компанії.

Як жартують самі водії, навряд чи повернеться мода на гужовий вид транспорту через підвищення вартості газу, дизелю чи бензину. Доведеться економити, можливо обирати авто для оренди із економ чи середнього класу.

Потенційні водії розуміють, що будь-яке додаткове фінансове навантаження на бізнес, вдарить по кишенях споживачів. Неодноразово Держпродспоживслужба виявляла порушення під час позапланових перевірок на автозаправних станціях. Суб’єкти господарювання сплачували штраф за виявлені порушення, обіцяючи надали виправити ситуацію. Серед переліку порушень завищення торговельної надбавки. Кабінет міністрів встановив граничний рівень надбавки на роздрібні ціни на пальне, проте не всі власники АЗС сумлінно виконували задекларовані зміни.

Виникає питання, чи не призведе підвищення акцизу на формування роздрібних цін для громадян. Памʼятайте, орендуючи авто в компанії «RentDrive», клієнти отримують додаткові знижки від АЗС – партнерів сервісу.