Добігає до кінця навчальний тиждень обмеження швидкості за допомогою спеціальних засобів TruCam.

Навчальна в тому в плані, що за перевищення швидкості водіїв поки не штрафують, а ведуть суто просвітницькі роботи.


Нагадаємо: з цього понеділка, 8.10, в Україні відновився масштабний контроль щодо обмеження швидкості автомобілів. Поки контроль проходить в пілотному режимі. Але він практично закінчується, і порушників дуже скоро чекають штрафні санкції згідно з чинним законодавством.
Портативні лазерні прилади TruCam використовуються в певних місцях – з високою концентрацією ДТП, а також – на потенційно небезпечних ділянках міжнародно значущих трас. Контроль здійснюється тільки на дорогах з встановленим позначенням, список яких відкритий і доступний кожному. Вищі чини поліції говорять, що використання TruCam – це тільки початок розвитку нової системи по контролю швидкості. Наступним кроком стане впровадження спецзасобів, які будуть розміщені безпосередньо в службових автомобілях поліції.
TruCam:
– made in USA
– лазерний приціл
– робоча відстань – до 1,2 км, час роботи без підзарядки – до 15 годин
– карта пам’яті – на 16 000 відео / 40 000 фото
– 3 фотокадру / 1 сек.
– режими роботи – авто / ручний
– GPS

А щодо того, чому обурюються деякі критики – то уряд особливо і не приховував, що штрафами збираються наповнювати держбюджет. За попередніми підрахунками, щорічно суми штрафних санкцій за порушення, зафіксовані за допомогою TruCam, становитимуть близько 15-20 млрд. В гривнях.
А чому б і ні? Нехай краще гривні вважають, ніж людські життя …

Компанія РентДрайв бажає всім водіям щасливої ​​дороги!