Шановні співгромадяни – водії, автолюбителі і власники автомобілів!

Ось він і прийшов – «чорний» четвер. Нагадуємо: з 27 вересня, тобто сьогодні, на території України набувають чинності нові штрафні стягнення за допущені порушення встановлених правил дорожнього руху.


Отже, запам’ятовуємо:
– у разі перевищення швидкості (більше 50 км / год) водій буде змушений заплатити 3 400 грн. Раніше ця сума становила 510 грн.
– в разі ДТП на дорозі, якщо її винуватець зник з місця аварії, водія чекає штраф в сумі від 255 до 3 400 грн. Додатково, можуть на 6 місяців заборонити сідати за кермо.
– за керування автотранспортним засобом без водійського посвідчення або без певної категорії водій штрафується на 10 200 грн. Раніше – 510 грн. При повторному такому ж порушенні пустуна очікує штраф у сумі 40 800. Особи, позбавлені права на водіння, але порушили заборону, сплатять 20 400 грн. При повторному порушенні – 40 800.
– головний київський «мозоль» – парковка: ігнорування оплати за паркомісце – 100 грн. Неправильна парковка – 255 – 1 700 грн. До речі, заплатити штраф на місці не вийти, оскільки муніципальний інспектор не має повноважень приймати готівку.
До того ж, починає діяти система заочних штрафів на підставі зафіксованих порушень на фото- і відеоматеріалах. Щасливці будуть сповіщена через смс-повідомлення або квитанції, прикріплені на лобове скло.
Компанія Rent Drive бажає всім водіям безболісної адаптації до нових правил. Будьте уважніше на дорогах і більш вдалими на парковках!