Швейцарська компанія «NanoFlowcell Holdings plc», яка займається розробкою акумуляторних батарей, створила електрокар, що працює на морській воді. Творчі та винахідливі співробітники компанії створили інноваційну модель електрокара «QUANTiNO twentyfive». Інтелектуальні, креативні рішення всієї команди однодумців були спрямовані на винайдення безпечного та екологічно відповідного транспортного засобу. Нашу компанію RentDrive.ua зацікавила нова розробка спортивного автомобіля з технологією низької напруги.

Інноваційні технології в галузі енергетики та штучного інтелекту

Інжинірингова компанія дала потужний поштовх всій міжнародній промисловості створивши електромобіль, який не потребує зарядки. Розробка Quantino twentyfive була розпочата ще у 2015 році. Переосмислюючи майбутнє фахівцям вдалось сконструювати легкий, швидкий, інтелектуально безпечний автомобіль з дивовижним дизайном та футуристичним інтер’єром.

Спортивне авто Quantino twentyfive має виняткову повсякденну витонченість та працює на основі технології проточних клітин, розробленою NanoFlowcell. Легка конструкція чотиримісного авто має безліч чудових характеристик.

Працює на рідкому електролітному паливі bi-ION, водний розчин, якого не містить токсичних речовин, негорючий та екологічно сумісний. Автівка має двигун потужністю 108 кінських сил, розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди, та розвиває швидкість до 300 км/год.

Перший повністю електричний автомобіль, що не використовує акумулятори придатний для тривалого пересування та має швидку заправку, що дозволяє проїхати до 2000 км, перш ніж потрібно буде заправлятися. Екологічний, повністю безпечний транспорт має незвичну систему очищення води, який перетворює солону або стічну воду на рідину-носій для заряду bi-ION. Не токсичне, не горюче та не вибухонебезпечне паливо bi-ION міститься у двох 125 л баках.

Безпечна продуктивність ефективної конструкції з електронним дизайном

  • Під капотом QUANTiNO twentyfive розміщений найінноваційніший електричний привід, що забезпечує надійне, екологічно чисте живлення за безпечної низької напруги.
  • Компактний електролітичний конденсатор спочатку живить 48-вольтовий електропривід, перш ніж він візьме на себе роботу з постачання енергії до чотирьох низьковольтних електродвигунів та бортової електроніки.
  • Конструкція багатофазного двигуна має 4 вихідних потужністю 60 кВт (векторне розподілення крутного моменту) та інтегровану силову електроніку.

Замість стартерної батареї вбудовано електролітичний конденсатор. Використана технологія низької напруги для внутрішньої безпеки та захисту контактів. Авто має знімний дах та надійну, жорстку камеру безпеки. Електрокар має 0% шкідливих викидів при 100% відновної енергії. Автівка має 99% придатності до перероблювання в кінці терміну експлуатації.

Оскільки компанія «NanoFlowcell» стверджує, що вартість масового виробництва його електроліту становить менш як 10 центів за літр, то наш автопрокатний сервіс РентДрайв був би радий незабаром поповнити свій автопарк новинкою.