Мобільний додаток

Солідарність водіїв – славна традиція, яка не знає кордонів і не має національності. І якщо раніше вона виражалася, в основному, тільки мовою жестів і миготінням фар, то вже сьогодні знайшла втілення в мобільному додатку.

В Україні реалізовано і успішно запущений проект Autogram – мобільний додаток для водіїв, правда, поки – в бета-тесті і тільки для власників Apple. Суть програми в тому, що знаючи лише Держномер автомобіля, кожен зареєстрований користувач може написати повідомлення його водієві.

Autogram створений для вирішення найрізноманітніших особистих, інформаційних та екстрених питань. Наприклад, вас дуже зацікавив тюнінг якогось авто, побаченого на трасі. Ви зможете написати повідомлення цьому водієві, і він, при бажанні, зможе вам відповісти. Це лише приклад. Приводів може бути безліч – неправильна або заважає виїзду парковка, аварія, невимкнені фари, розбите скло і т.п.

Для того, щоб зареєструватися в додатку, досить тільки мобільного номера і автомобільного номера. Не варто хвилюватися, що ви засвітилися свій мобільний номер. Користувачам гарантована повна анонімність. Вся інформація, в тому числі деталі листування, є зашифрованими і знаходяться на серверах Google.

Творці Autogram обіцяють розширити функціонал додатка, приєднати його до Facebook, реалізувати реєстрацію для Єврономер і надати версію для Android. Так що, приєднуйтесь.
Компанія РентДрайв також шанує водійські традиції і завжди підтримує прояви солідарності водіїв у всіх її проявах.