Ще на початку літа в Honda Motor Co. Ltd. оголосили про намір зупинити випуск і продаж седану Honda Civic через те, що в Японії великі седани виявились не популярними. Там, як і раніше, в силі лишається переконання, що чим менший, тим гарніший.

Відтепер Honda йде власним шляхом і у розвитку електромобілів. Тоді, як більшість автовиробників у світі випускають електричні седани та кросовери, в Honda обирають мінімалізм. Першим в їхній історії електромобілем стане малолітражка Honda E – компактна модель, призначена виключно для міських доріг. На сьогодні така стратегія дуже вирізняється від політики інших виробників, які, в основному зосереджені на габаритніших транспортних засобах із більшою дальністю руху.

Висока вартість батарей утримує електрокари в преміальному сегменті авторинку, і багато автовиробників розробляють універсальні моделі, які можуть проїхати понад 500 км на одному заряді. Але Honda E має ємність акумулятора вдвічі меншу, і проїжджає всього 280 км на одному заряді. У корпорації переконані, що цього цілком достатньо для міського руху. За словами головного інженера Honda, більшість електромобілів використовують батареї великої ємності, але часто більша частина цієї ємності залишається невикористаною під час руху по місту. Тому, на думку фахівця, великі транспортні засоби – це далеко не кращий вибір для міських доріг, і саме менший електрокар є кращим варіантом для міста.

Дуже компактний дизайн дводверної Honda E нагадує класичні моделі Honda N360 і N600 1960-тих років. Варто зазначити, що пріоритетну увагу виробник приділив точній та легкій керованості авто, щоб забезпечити плавні розвороти на вузьких вулицях. Щоб уникнути ударів та подряпин під час паркування –  бічні дзеркала замінили внутрішніми дисплеями.

Модель буде продаватися тільки в Європі та Японії. Авто поступить у продаж в кінці жовтня і буде вартувати біля 33 тис. євро.