Їдете на море, в гори чи просто подалі від спекотного міста? Не так важливо – куди, головне – з ким? І якщо з вами в авто подорожують діти, до такої поїздки в літню спеку потрібно віднестися значно серйозніше.

Декілька лайфхаків від компанії РентДрайв допоможуть зробити вашу подорож комфортнішою.

– Перед початком поїздки не забудьте потурбуватися про наявність дитячих автокрісел для дітей віком до 12 років, а також перевірити їхні ремені безпеки. І справа не тільки у штрафі (510 грн.), а в безпечному перевезенні дітей.

– Ніколи не зловживайте кондиціонером, особливо в спеку. Окрім того, що можна банально простудити і дітей, і себе, варто знати, що великі температурні перепади негативно позначаються на загальному кровообігу людини. Різниця між температурою всередині і зовні автомобіля не повинна перевищувати шести градусів по Цельсію. Потік охолодженого повітря із дефлекторів не повинен спрямовуватись безпосередньо на людей. Треба охолоджувати повітря в авто так, щоб воно не спрямовувалось безпосередньо на відкриті ділянки тіла, особливо – дитячого (навіть, на прохання дітей).

– Якщо автомобіль має шкіряні сидіння, особливо темного кольору, обов’язково одягніть і дітям, і собі довші шорти чи брюки. Будь-який дотик відкритого тіла до нагрітої шкіри сидіння може завдати неприємних відчуттів і навіть призвести до опіку, особливо – у тендітної дитячої шкіри.

– Обов’язково перед поїздкою підготуйте та перевірте вміст автомобільної аптечки. При необхідності – проконсультуйтесь з педіатром та доповніть її. Подбайте про наявність м’ятних льодяників – вони можуть знадобитися дітям.

– Перед поїздкою проведіть профілактичну бесіду з дітьми. Поясніть – куди ви їдете, що можна і що не можна робити в дорозі.

– Під час поїздки робіть регулярні зупинки, щоб трохи розім’ятись. Медики не рекомендують дітям знаходитися в автокріслі більше двох годин без перерви. Під час зупинки провітрюйте салон. Не залишайте в спеку дітей в салоні!

– Перед поїздкою не годуйте дітей надмірно, інакше їх може знудити в дорозі. Відмовтеся від ароматизатора в салоні – він теж у спеку може викликати нудоту (окрім запаху м’яти чи лимону – їх можна залишити). В дорогу дітям потрібно взяти негазовану воду, легкий перекус, іграшки. Їх це розважить, а вам буде спокійніше керувати автомобілем.

Готові рушати? Гарного старту та легкого фінішу!

Оренда мінівену в Києві – Mercedes Viano

Обираєте автомобіль для приємної подорожі?
Компанія РентДрайв пропонує в оренду комфортабельні мікроавтобуси Mercedes Viano (7 та 8 місць), які забезпечать вам та вашим пасажирам, і маленьким – в тому числі, максимум комфорту, безпеки та задоволення від поїздки! Просторий салон, зручні крісла, висувний столик, внутрішнє освітлення, мультимедійна система  – вам не прийдеться нудьгувати в дорозі!

Детальніше: https://rentdrive.ua/avtopark/miniveny-class/