Тільки уявіть, наскільки сильно треба бути закоханим у автомобіль, щоб створити подібний шедевр! Цей витвір мистецтва виготовлено чисто з деревини і являє собою точну копію оновленої версії Audi Q7. Робота просто вражає: у масштабної моделі пророблені найдрібніші деталі, відкриваються двері, капот і багажне відділення, присутня імітація підйомників скла, розроблена пружинна підвіска та кермові механізми.

За словами автора, робота починалася з детального вироблення колес, адже вони складаються з кількох частин і повністю відповідають справжнім. Дизайн колісних дисків – просто ідеальний! Далі майстер переходить до деталей шасі, і йому навіть вдається зробити діючими підвіску і кермове управління, а окремі деталі – наприклад, стійки та важелі підвіски – скурпульозно скопійовані з реальних. Кузов моделі з точки зору подібності взагалі вражає: мало того, що відкривається капот, багажне відділення та всі двері, так ще й «скло» опускається. В інтер’єрі також знайшли своє втілення, практично, всі деталі, двигун під капотом – теж як справжній.

На всю роботу в автора дерев’яної моделі пішло 15 днів. Не можна оминути той факт, що умілець користувався досить простим інструментом – ніяких координатних столів, особливих станків чи 3D-принтерів. Навіть замість токарного станку в роботі задіяна звичайна дриль, яка закріплена на столі. І при цьому – така висока точність і деталізація моделі в цілому.                               

Що цікаво, автор роботи говорить, що при моделюванні використовував тільки фотографії кросовера з Інтернету, і не мав жодної технічної документації по автомобілю. Що ще раз підтверджує наявність надзвичайного таланту і золотих рук у майстра, і, безумовно, не обійшлося тут і без любові до свого об’єкту, в даному випадку – справжнього суперкару Audi Q7. Дійсно, хіба його можна не полюбити, навіть у дерев’яному вигляді?

Audi Q7 – оренда в Києві

Компанія РентДрайв пропонує оренду Audi Q7, повнорозмірного кросовера з цілим арсеналом виняткових характеристик, завдяки яким автомобіль і отримав статус суперкара. Яскрава зовнішність, експресивний дизайн, спортивний характер і передові технології – виробник Audi знає, як вразити сучасного споживача.
Audi Q7 – це відмінні ходові характеристики, неймовірна динаміка та надзвичайна всепрохідність. Audi Q7 – це не просто зручний та комфортний салон, це справжня зона відпочинку, яка оздоблена розкішними матеріалами та укомплектована різноманітними надсучасними інтелектуальними системами. До речі, у рейтингу (2020 рік) автомобілів із найзручнішими салонами Q7 впевнено зайняла перше місце, залишивши позаду і BMW X7, і Mercedes-Benz GLS, і Toyota Highlander, і решту гідних суперників.

Хочете перевірити? Детальні характеристики та умови оренди https://rentdrive.ua/avtopark/4×4-class/audi-q7