За вікном уже зима-2021. Хоч і поки тільки календарна, але все одно на душі – якось радісно. Можливо, через те, що невдовзі розпочнуться новорічні та різдвяні свята, які хоча б трішки, але все ж повертають нас у безтурботне дитинство. А можливо, ми настільки втомилися від метушливих буднів, що звільнити нас від цього дійсно зможе тільки новорічна казка…

«Гарячі» святкові дні

Свята – це, звичайно, чудово. Людям потрібно розслаблятися та відпочивати. Але для нас, автопрокатної компанії, точно розпочнеться казково «гаряча» пора. У святкові дні значно зростає попит на оренду автомобілів, тому нам не можна розслаблятися. Це зрозуміло: хтось хоче на Новий рік махнути у засніжені Карпати, а хтось – провідати іногородніх друзів чи родичів.

Прокат авто у таких випадках – надійний та перевірений спосіб пересування.

І щоб наші клієнти завжди були впевнені у надійності орендованих автомобілів та у якості нашого сервісу, ми вирішили коротко розповісти про те, як саме у нас відбувається підготовка автомобілів перед їх видачою клієнту.

мийка авто в рент драйв юа

Технічна підготовка

Безумовна аксіома: безпека на дорозі – спільна справа, і про це повинні пам’ятати всі водії.

Твердо знаємо про це і ми, орендодавці, тому пильно і ретельно готуємо та перевіряємо наші автомобілі перед передачею клієнта.

  1. Проводиться візуальний огляд автомобіля на відсутність зовнішніх недоліків – наш клієнт гідний ідеального автомобіля!
  2. Перевірка рівнів усіх технічних рідин – моторного масла, трансмісійного масла, гальмівної рідини, рідини для гідропідсилювача керма, для системи охолодження і для омивання скла – нашому клієнту потрібен надійний автомобіль!
  3. З допомогою манометру перевіряється тиск у шинах – наш клієнт має бути впевнений у безпеці автомобіля!
  4. Перевірка всього освітлення і електроніки (фари передні, задні і протитуманні, вогні габаритні, поворотні, денні ходові, стоянкові, світло в салоні, електронні системи) – автомобілю нашого клієнта необхідне безперебійне живлення та освітлення!
  5. Контрольна перевірка на виїзді: наш співробітник особисто проводить об’їзд автомобіля, щоб переконатися у його повній справності. Наш клієнт завжди має бути впевненим у відмінному стані орендованого авто!

Під прицілом коронавіруса: миємо та дезінфікуємо автомобіль

Перед видачою автомобіля клієнту обов’язково проводяться мийка та дезінфекція кожного автомобіля. І якщо з мийкою і прибиранням в салоні все просто і зрозуміло, то процес дезінфекції потребує детальнішої розповіді. На жаль, подібна процедура – данина нашому часу: у світі лютує коронавірус, і він не спить. Сьогодні пильність потрібна всюди: і в побуті, і в громадських місцях, і в транспортних засобах, включаючи індивідуальний та громадський.

Важливо: в RentDrive дезінфекція автомобіля являється обов’язковою процедурою!

Перед кожним новим клієнтом ми проводимо повну профілактичну обробку тих місць в авто, яких могли торкатися попередній клієнт та його пасажири.

До речі, недавно в одному лондонському університеті проводилися дослідження змивів із різних місць автомобіля. Найбруднішими виявилися кермо та підлогове покриття у багажнику. Результати просто шокуючі: на 6,5 см кв. поверхні керма виявилося понад 700 видів шкідливих мікроорганізмів! А на 6,5 см кв. підлоги багажника – біля 1000 їх видів!

Для порівняння: на кришці унітазу «проживає» біля 170 видів мікробів, на мобільному телефоні – біля 100, на кнопках громадського ліфта – 310.

чистка авто перед орендою фото

Отож, робимо висновки. В автомобілі обов’язкової дезінфекції потребують наступні місця: сидіння, підлокітники, підголівники, двері та дверні ручки, полиці, панелі, скло, килимки для ніг. Далі – рульове колесо, важіль коробки передач, панель приладів, ЖК дисплеї, кнопки мультимедійної та інших присутніх у авто систем.

Окрема увага – автомобільному кондиціонеру/системі клімат-контроль (у подібних місцях, як правило, велике скопище шкідливих мікроорганізмів). Необхідно пам’ятати, що умови температурного і вентиляційного режиму в доповненні тих мікробів, яких принесуть з собою водій і пасажир, сприяють появі цілих колоній мікробів у автомобілі… Страшно?

А тепер – гарні новини!

В компанії «РентДрайв» турбуються про здоров’я своїх клієнтів, тому ми регулярно і систематично проводимо процедуру дезінфекції усіх автомобілів – планову, профілактичну та позапланову (при необхідності) вологим і аерозольним способами, використовуючи тільки перевірені та сертифіковані дезінфікуючі засоби.

Також нагадуємо, що в усіх наших автомобілях завжди є в наявності засоби для індивідуальної дезінфекції. Усе для вашого блага та здоров’я!

Тільки безпечна оренда авто в Києві

Важливо пам’ятати, що наше здоров’я – у наших руках. Кожен із нас може і повинен турбуватися про себе та про своїх близьких. А що стосується безпечної та надійної оренди автомобіля – то у цьому питанні ви можете повністю довіритися нашій компанії «РентДрайв»! Бронюйте онлайн – https://rentdrive.ua/ua/bronyuvannya-avto/. Ми, як завжди, докладемо максимум зусиль для того, щоб ваша подорож на орендованому авто була приємною, комфортною та безпечною.  Усім – міцного здоров’я, гарного настрою та щасливої дороги!