У Києві вступає в силу нова реформа парковки

Всі чудово розуміють, що правильна парковка автомобілів на столичних вулицях в змозі поліпшити роботу загальноміський інфраструктури, автомобільної прохідності і навіть – настрій жителям, гостям міста та звичайним пішоходам.


І ось воно – сталося: з 27 вересня існуюча ситуація почне виправлятися на цілком законних підставах, до того ж – із застосуванням такої примусової техніки, як евакуатори.
У Києві вступить в дію прийнята реформа парковки. В адміністративний штат Києва вводиться посада муніципального інспектора (до речі, вельми перспективна і багатообіцяюча)). В його обов’язки будуть входити: складання протоколів правопорушень правил парковки, застосування штрафних санкцій відповідно до 10-кратному розміру вартості парковки і евакуація «неправильних» авто. Тобто, у службовців поліції з’являться партнери. Або напарники?
Звичайно, можуть виникнути цілком реальні сумніви з приводу того, що для наведення порядку в Києві не вистачить наявних пристосувань. Мерія теж про це подумала – і запрошує в співпраці приватних евакуаторів по типу: а у вас немає зайвого евакуатора?
Загалом, все звучить багатообіцяюче і має виглядати красиво, «по-європейськи».
Як воно буде? Поживемо – побачимо.))