+380 67 233-39-55

 +380 95 233-39-55

 +380 63 233-39-55

 +380 44 233-39-55

 Київ, вул. Богатирська 1Г
 10:00 – 18:00 без вихідних
 rentdrive
info@rentdrive.ua

Про компанію

Компанія “RentDrive” працює в сфері оренди транспорту вже майже десять років. Наш багаторічний досвід роботи дозволяє розвивати і постійно вдосконалювати нашу компанію, впроваджуючи самі передові досягнення на ринку автопрокату.

Велику увагу ми приділяємо якості обслуговування наших клієнтів. Розроблені нами вигідні умови і пропозиції, дозволяють успішно конкурувати з передовими компаніями на території України. Підтвердженням цього є постійно зростаюча база наших клієнтів. Серед яких велика кількість не тільки приватних осіб, але і підприємців, різних компаній, підприємств і організацій. Багато клієнтів, звернувшись до нас вперше, приходять знову, рекомендують друзям і знайомим, і продовжують співпрацювати з нами роками, з перших днів роботи компанії.

Наш автопарк

Автопарк нашої компанії теж йде в ногу з часом. Ми постійно оновлюємо список автомобілів і в будь-який момент готові запропонувати новий і комфортабельний автомобіль від недорогого економ класу, до престижного позашляховика або VIP седана.

У нашій компанії працюють справжні майстри своєї справи, які знають і люблять свою роботу. Відмінно розбираються в автомобілях і завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант транспорту на будь-який бюджет і терміни.

Автопрокат “РентДрайв” цінує своїх клієнтів і пропонує для них:

  • Весь спектр послуг з прокату автомобіля, як з водієм, так і без водія
  • Професійна консультація фахівців з усіх питань пов’язаних з орендою, від підбору автомобіля та оформлення документів, до вибору додаткового обладнання і будь-яких інших питань, що виникли
  • Оформлення та виконання замовлення в стислі терміни і в неробочий час
  • Програми лояльності для постійних клієнтів

УВАГА! Повага і індивідуальний підхід до кожного клієнта!