А як ви ставитеся до свята 8-го Березня? Останнім часом воно викликає досить суперечливі думки. Одні вважають, що його застарілим. Інші нарікають на його революційний «душок» і згадують незлим тихим словом Клару Цеткін, мала свого часу певний стосунок до Дня жіночої солідарності.


Що вам сказати, дорогі співгромадяни? А давайте не будемо сюди приплітати події 100-річної давності (аж надто по-різному звучить їх трактування). Фактом є те, що з 1975 року День 8 Березня відзначають навіть в ООН. Так що, незадоволеним (або просто – скупим)) пора змиритися – навіщо перти проти ООН?
Давайте просто подивимося, що за вікном – вже весна, що стало яскравіше сонечко і веселіше пташині трелі. Що прокидається матінка-природа, і разом з нею відроджується радість в наших серцях. І як це символічно, на початку весни просто нагадати про це нашим жінкам. Як? Так простим весняною квіточкою, ласкавим словом, власноруч приготованим сніданком / вечерею. Варіантів – море, вибирайте – свій. Головне – зробити це щиро і з любов’ю.
З наступаючим святом весни, милі жінки! І нехай цей весняний день наповнить ваші серця найдобрішими і світлими почуттями – радістю, щастям і любов’ю!
До Дня свята весни, з 8 по 10 березня, всіх дівчат і жінок, яким знадобляться послуги оренди авто, чекає чудова весняна знижка від нашої компанії – 50% і … маленький приємний сюрприз! Будемо раді Вас бачити!