18 травня Україна відзначає День Європи, який в нашій країні з 2003 року, згідно з Указом Президента, вважається офіційним святом.

Що несе в собі це свято? Так, наша країна вже отримала безвізовий режим і стрімко прямує стати повноправним членом Євросоюзу. Але це – тільки формальність. Ми – це вже Європа. І що далі? Ми хочемо європейського рівня життя, європейських заробітних плат, в кінці кінців – європейських доріг. Багато хто вважає – ось нехай наш уряд нам це і надасть!

Але ПИТАННЯ: а ми, громадяни своєї європейської країни, щось повинні зробити для досягнення цих цілей? Або нам потрібно тільки відсторонено спостерігати за діями вічно брехливої влади? А, може, треба розпочати власне зближення з Європою?

Наприклад, почати дотримуватися правил дорожнього руху, почати правильно реагувати на зелений світлофор і на пішохідну смугу, навчитися правильно паркуватися? І вести себе по-європейськи – і на дорозі, і в громадських місцях, і навіть – не в громадських?

Давайте почнемо щодня дотримуватися правил поведінки, які прийняті в усьому цивілізованому світі – і в транспорті, і в супермаркеті, і в побуті. Давайте почнемо поважати один одного і відповідно поводитися. Може, і влада тоді теж почне мислити і діяти інакше? І Європа сама захоче нашого зближення?

Ми, європейська)) компанія RENTDRIVE – тільки «за»! Приєднуйтесь!