Выдача:

Возврат:

*Ціна на оренду авто при пробігу до 350 км/добу

*Ціна на оренду авто при пробігу до 150 км/добу

Оренда позашляховиків, джипів в Києві

Даний клас автомобілів можна умовно поділити на легкі (паркетники, кросовери) і важкі позашляховики, так само іменовані “джипи”, SUV або 4х4. Оренда позашляховиків в RentDrive представлена ​​автомобілями як стандартного класу, так і представницькими VIP моделями.

Переваги позашляховиків перед іншими класами:
Безпека. Будь-який сучасний джип має на увазі високу посадку водія, володіє більш міцним корпусом і посиленою сталевою рамою і оснащені всіма необхідними активними і пасивними системами безпеки.
Прохідність. Якщо ви вирішили поїхати за межі міста на природу, в ліс або на рибалку, але вас бентежать можливості особистого автомобіля, оренда позашляховика або кроссовера без водія – то, що вам потрібно! Високий дорожній просвіт, знижені передачі і блокування диференціалів допоможуть вам реалізувати свої плани.
Універсальність. Позашляховик стане в нагоді практично в будь-якій ситуації. Розклавши задні сидіння ви отримуєте додаткове вільне місце для перевезення великих речей, а рейлінги на даху дозволять перевезти човен, дошку для віндсерфінгу, велосипеди або лижі.
Багато сучасних позашляховиків і кросоверів (особливо преміум класу) демонструють відмінні ходові якості не тільки на бездоріжжі, але і на трасі. Прокат позашляховиків в Києві в компанії RentDrive – це завжди чудовий технічний стан кожного автомобіля і абсолютна впевненість в його можливостях.

Зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами в Києві: +38 (044, 067, 095, 063) 233-39-55, Viber, WhatsApp і вони допоможуть підібрати саме ту модель, яка вам максимально підійде.