Выдача:

Возврат:

*Ціна на оренду авто при пробігу до 350 км/добу

*Ціна на оренду авто при пробігу до 150 км/добу

Оренда мікроавтобусів в Києві без водія

Хороше рішення для тих, кого чекають поїздки у великій компанії – оренда мікроавтобусів. Якщо ви організовуєте весілля, хочете провести екскурсію, провезти ділових партнерів по місту або зібралися кудись з сім’єю або друзями, то вам буде необхідний дійсно місткий транспорт. Саме в цьому випадку краще всього підійде мінівен.

Автомобілі такого класу чудово підходять для далеких маршрутів. Ви з легкістю зможете розмістити об’ємний багаж і все необхідне для тривалої поїздки.

Просторий і комфортний салон, зручні крісла, м’який хід – виробники мікроавтобусів знають, як зробити сімейну подорож по-справжньому веселою і приємною! У мінівені зможуть зі зручністю розміститися члени Вашої родини, друзі і співробітники, ділові партнери та гості на весілля. Не обмежуйте себе в бажаннях! Плануйте поїздку куди завгодно, на дачу, на пікнік, в інше місто на екскурсію – машина допоможе Вам отримати максимум задоволення від подорожі! При цьому, рівень комфорту мінівена дозволить сміливо планувати довгі поїздки, не переживаючи про те, що дорога може втомити пасажирів або водія.

Оренда мікроавтобуса з водієм часто підходить для проведення весілля, банкету і будь-яких інших заходів, де є багато гостей. У таких випадках авто цього класу покаже себе як універсальний транспорт. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримуєте новий комфортабельний автомобіль, з додатковими опціями за бажанням, індивідуальний підхід і якісне обслуговування.

Телефони в Києві: +38 (044, 067, 095, 063) 233-39-55, Viber, WhatsApp. Телефонуйте!